Keresés

Részletes keresés

keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:39:44 8
Mi is morognánk(morogtunk? a'la balkán) ha a szomszédban lőnének...
A hozzászólás:
tudós Creative Commons License 2003-03-21 08:31:31 6
Ja, az meg, hogy az irakkal szomszédos arabok szintén rossz szemmel nézik az iraki akciót, az le van szarva.
Előzmény:
keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:29:19 5
Ja meg ugye a szomszéd(Kina meg az Oroszok) se néznék jó szemmel az egészet....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!