Keresés

Részletes keresés

ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:37:38 7
Nem is Amerika lőne, hanem Észak-Korea.
A hozzászólás:
keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:28:11 4
Hö... de Koreában nincs olaj...:)
Előzmény:
ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:27:27 3
Úgy bizony.. Lehet, hogy hamarosan seggbelövi őket egy atomtölteű rakétával?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!