|
|
|
|
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:29:19
|
5
|
| Ja meg ugye a szomszéd(Kina meg az Oroszok) se néznék jó szemmel az egészet.... |
|
A hozzászólás:
 |
ALADÁR
2003-03-21 08:27:27
|
3
|
| Úgy bizony.. Lehet, hogy hamarosan seggbelövi őket egy atomtölteű rakétával? |
|
Előzmény:
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:25:44
|
2
|
Ja, nem beszélve szomszédjáról, Észak Koreáról...Szerintem nagyobb veszély mint Irak...
Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán...Inkább ezzel foglalkozna Amerika... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|