Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003-03-21 08:46:55 12
"Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán"
És senki nem vette észre, hogy kilőték?
Se az oroszok, se a japánok, se Kína, se az USA?
ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:27:27 3
Úgy bizony.. Lehet, hogy hamarosan seggbelövi őket egy atomtölteű rakétával?
A hozzászólás:
keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:25:44 2
Ja, nem beszélve szomszédjáról, Észak Koreáról...Szerintem nagyobb veszély mint Irak...
Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán...Inkább ezzel foglalkozna Amerika...
Előzmény:
ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:22:22 1
Talán egyszer lesz Kína az?? 1. Van atombombája, 2. Van óriási hadserege, 3. És nem igazán Amerika-barát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!