|
|
|
|
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:25:44
|
2
|
Ja, nem beszélve szomszédjáról, Észak Koreáról...Szerintem nagyobb veszély mint Irak...
Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán...Inkább ezzel foglalkozna Amerika... |
|
A hozzászólás:
 |
ALADÁR
2003-03-21 08:22:22
|
1
|
| Talán egyszer lesz Kína az?? 1. Van atombombája, 2. Van óriási hadserege, 3. És nem igazán Amerika-barát. |
|
Előzmény:
 |
Mago
2003-03-21 08:09:54
|
-
|
Mit fog tenni az USA, ha lesz egy olyan állam amely atomfegyverekkel rendelkezik és ott egy nyíltan amerika ellenes elmebeteg veszi át a hatalmat. Akkor is neki fog esni?
Most nincs ilyen, de előbb-utóbb lesz ilyen.
pl. Pakisztánba simán elképzelhető, Iránnak is lehet még atomfegyvere.
Akkor mi lesz?
(Tudom, tudom ez már a 500-adik ilyen topik) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|