Keresés

Részletes keresés

keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:25:44 2
Ja, nem beszélve szomszédjáról, Észak Koreáról...Szerintem nagyobb veszély mint Irak...
Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán...Inkább ezzel foglalkozna Amerika...
A hozzászólás:
ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:22:22 1
Talán egyszer lesz Kína az?? 1. Van atombombája, 2. Van óriási hadserege, 3. És nem igazán Amerika-barát.
Előzmény:
Mago Creative Commons License 2003-03-21 08:09:54 -
Mit fog tenni az USA, ha lesz egy olyan állam amely atomfegyverekkel rendelkezik és ott egy nyíltan amerika ellenes elmebeteg veszi át a hatalmat. Akkor is neki fog esni?
Most nincs ilyen, de előbb-utóbb lesz ilyen.
pl. Pakisztánba simán elképzelhető, Iránnak is lehet még atomfegyvere.
Akkor mi lesz?

(Tudom, tudom ez már a 500-adik ilyen topik)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!