|
|
|
|
 |
njk
2003-08-22 16:18:08
|
272
|
gagarin-!
Konkrét törvényt, paragrafus számot tudnál mondani?
Nagyon jó lenne! Még ha nem is sikerül ilyen garanciajegyet szerezni, de már az emlegetése is hatásos lehet, remélem :-) |
|
 |
Infomaker
2003-03-21 13:39:06
|
199
|
| Ok thanx!!! |
|
A hozzászólás:
 |
gagarin-
2003-03-20 20:17:20
|
198
|
Infomaker
Az ügyvédem azt mondta, hogy minden átadott új lakáshoz kötelesek garanciajegyet adni, akárcsak egy hajszárítóhoz.
(Mondjuk viccesen nézhet ki...)
Ez egy máig élő rendelet, amit hajlamosak sokan elfelejteni, de hatályban van!
g. |
|
Előzmény:
 |
Infomaker
2003-03-20 07:59:42
|
196
|
Helllpppp!
Szombaton átadják az új lakásunkat hivatalosan is!
Felveszünk jegyzőkönyvet az óraállásokról, hibákról stb.
DE!
Van pl az új Vaillant cirkó; új radiátorok, csapok, amik ugye garanciásak.
Na most én elkérhetem a garipapírjait, és megyek vele a Vaillanthoz ha beszarik, vagy nem kapok garipapírt, és forduljak az építtetőhöz, ha gáz van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|