Keresés

Részletes keresés

csupaszabo Creative Commons License 2003-03-20 18:00:18 82
Én eddig úgy tudtam, hogy a FDB-hez csak jól olvasható tetoválási számmal azonosított kutyák eredményét lehet beküldeni elbírálásra. Én pl. éppen ezért nem küldtem be az eddigi eredményeket, mert az egyik kutya nincs is betetoválva /B törzskönyvezett öreg kutyáról van szó/, egy másik esetében az utolsó szám 8-as, de 0-nak olvasható, én meg nem fogok vitatkozni a dokival.
Vagy rosszul tudom?
A hozzászólás:
Wet RinR Creative Commons License 2003-03-20 13:01:15 81
Igazábó nem megvesztegetésre gondoltam, ilyet -bizonyítékok nélkül- nem mernék állítani. De az nyilvánvaló, hogy a kutya azonosítására a tetoválási szám szolgál. Sajnos ez a szám gyakran rosszul, vagy sehogy sem olvasható, így a tulajdonos olyan számot diktál be, amilyet akar. Vagyis ha van egy jó csípőjű, de elmosódott tetoválási számú kutyája, akkor azzal az egész tenyészetnek (persze az azonos neműeknek) mentességet szerezhet. Zsolt
Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2003-03-19 11:31:30 73
zsuzsa ;

_"Tibbe, ezt a diszplazia bizottsga honlapjarol masoltad, ugye ? __IGEN

Wet RinR azt irta, a független diszplazia bizottsag nem független, mert ott is van lehetöseg megvesztegetésre a tenyésztök által...


Mindenhol van, miért pont ott ne lenne?..Pénz beszél..kutya ugat !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!