Keresés

Részletes keresés

gagarin- Creative Commons License 2003-03-20 20:17:20 198
Infomaker

Az ügyvédem azt mondta, hogy minden átadott új lakáshoz kötelesek garanciajegyet adni, akárcsak egy hajszárítóhoz.
(Mondjuk viccesen nézhet ki...)

Ez egy máig élő rendelet, amit hajlamosak sokan elfelejteni, de hatályban van!

g.

Törölt nick Creative Commons License 2003-03-20 09:42:16 197
Elvileg minden ilyen kütyü papírjait meg kell kapnod átadáskor. Nekem külön kellett kérnem, de végül odaadták.
A hozzászólás:
Infomaker Creative Commons License 2003-03-20 07:59:42 196
Helllpppp!

Szombaton átadják az új lakásunkat hivatalosan is!

Felveszünk jegyzőkönyvet az óraállásokról, hibákról stb.

DE!

Van pl az új Vaillant cirkó; új radiátorok, csapok, amik ugye garanciásak.
Na most én elkérhetem a garipapírjait, és megyek vele a Vaillanthoz ha beszarik, vagy nem kapok garipapírt, és forduljak az építtetőhöz, ha gáz van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!