|
|
|
|
 |
gagarin-
2003-03-20 20:17:20
|
198
|
Infomaker
Az ügyvédem azt mondta, hogy minden átadott új lakáshoz kötelesek garanciajegyet adni, akárcsak egy hajszárítóhoz.
(Mondjuk viccesen nézhet ki...)
Ez egy máig élő rendelet, amit hajlamosak sokan elfelejteni, de hatályban van!
g. |
|
 |
Törölt nick
2003-03-20 09:42:16
|
197
|
| Elvileg minden ilyen kütyü papírjait meg kell kapnod átadáskor. Nekem külön kellett kérnem, de végül odaadták. |
|
A hozzászólás:
 |
Infomaker
2003-03-20 07:59:42
|
196
|
Helllpppp!
Szombaton átadják az új lakásunkat hivatalosan is!
Felveszünk jegyzőkönyvet az óraállásokról, hibákról stb.
DE!
Van pl az új Vaillant cirkó; új radiátorok, csapok, amik ugye garanciásak.
Na most én elkérhetem a garipapírjait, és megyek vele a Vaillanthoz ha beszarik, vagy nem kapok garipapírt, és forduljak az építtetőhöz, ha gáz van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|