|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-03-19 21:09:32
|
79
|
kutyáknál is lehet, persze.tekintéyles bázisuk van. ha érdekel, nézz utána honlaon, vagy ha megtalálom, elmondom a tibetkés adatokat....
nem tudom, az MEOE mit fogad el és hogy, hogyan működik, de én úgy csinálom, hogy a tenyészcicákat tesztelem egyszer fedeztetés előtt. beküldöm a rtg-t az OFA-nak, kapok egy előzetes értékelést. két éves kora után megcsináltatom újra, akkor meg egy végleges bizonyítványt.
mivel a macskáknál többféle lub van, nem tudom, mi a ternd, én Mo-n nem vagyok tag. De az általam preferált macskaclub, a FAMKAT tervezi, hogy rávezetteti a tkv-re!!!! |
|
 |
Babyboo
2003-03-19 12:37:09
|
78
|
| rávezeti, TK-ére |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-03-19 12:34:18
|
76
|
| és ezt kutyáknál is lehet? És a MEOE rávezetei a kölykök TK-e az ő bírálatuk eredményét? És éssel kezdhetek mondatot? :)) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-03-19 12:22:08
|
75
|
A függetlenség megőrzése és biztosítása céljából válaztottam én az OFA-t. Az intézmény Amerikában van, azt sem tudják ki vagyok, kinek a masckáját nézik. Az eredményt pedig az egész világon elfogadják.
Csak adalékként mondtam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|