Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-03-19 21:09:32 79
kutyáknál is lehet, persze.tekintéyles bázisuk van. ha érdekel, nézz utána honlaon, vagy ha megtalálom, elmondom a tibetkés adatokat....
nem tudom, az MEOE mit fogad el és hogy, hogyan működik, de én úgy csinálom, hogy a tenyészcicákat tesztelem egyszer fedeztetés előtt. beküldöm a rtg-t az OFA-nak, kapok egy előzetes értékelést. két éves kora után megcsináltatom újra, akkor meg egy végleges bizonyítványt.
mivel a macskáknál többféle lub van, nem tudom, mi a ternd, én Mo-n nem vagyok tag. De az általam preferált macskaclub, a FAMKAT tervezi, hogy rávezetteti a tkv-re!!!!
Babyboo Creative Commons License 2003-03-19 12:37:09 78
rávezeti, TK-ére
A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-03-19 12:34:18 76
és ezt kutyáknál is lehet? És a MEOE rávezetei a kölykök TK-e az ő bírálatuk eredményét? És éssel kezdhetek mondatot? :))
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-03-19 12:22:08 75
A függetlenség megőrzése és biztosítása céljából válaztottam én az OFA-t. Az intézmény Amerikában van, azt sem tudják ki vagyok, kinek a masckáját nézik. Az eredményt pedig az egész világon elfogadják.
Csak adalékként mondtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!