|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-03-19 12:34:18
|
76
|
| és ezt kutyáknál is lehet? És a MEOE rávezetei a kölykök TK-e az ő bírálatuk eredményét? És éssel kezdhetek mondatot? :)) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-03-19 12:22:08
|
75
|
A függetlenség megőrzése és biztosítása céljából válaztottam én az OFA-t. Az intézmény Amerikában van, azt sem tudják ki vagyok, kinek a masckáját nézik. Az eredményt pedig az egész világon elfogadják.
Csak adalékként mondtam. |
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2003-03-19 11:31:30
|
73
|
zsuzsa ;
_"Tibbe, ezt a diszplazia bizottsga honlapjarol masoltad, ugye ? __IGEN
Wet RinR azt irta, a független diszplazia bizottsag nem független, mert ott is van lehetöseg megvesztegetésre a tenyésztök által...
Mindenhol van, miért pont ott ne lenne?..Pénz beszél..kutya ugat !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|