Keresés

Részletes keresés

Wet RinR Creative Commons License 2003-03-20 13:01:15 81
Igazábó nem megvesztegetésre gondoltam, ilyet -bizonyítékok nélkül- nem mernék állítani. De az nyilvánvaló, hogy a kutya azonosítására a tetoválási szám szolgál. Sajnos ez a szám gyakran rosszul, vagy sehogy sem olvasható, így a tulajdonos olyan számot diktál be, amilyet akar. Vagyis ha van egy jó csípőjű, de elmosódott tetoválási számú kutyája, akkor azzal az egész tenyészetnek (persze az azonos neműeknek) mentességet szerezhet. Zsolt
szuszmok Creative Commons License 2003-03-19 12:22:08 75
A függetlenség megőrzése és biztosítása céljából válaztottam én az OFA-t. Az intézmény Amerikában van, azt sem tudják ki vagyok, kinek a masckáját nézik. Az eredményt pedig az egész világon elfogadják.
Csak adalékként mondtam.
A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2003-03-19 11:31:30 73
zsuzsa ;

_"Tibbe, ezt a diszplazia bizottsga honlapjarol masoltad, ugye ? __IGEN

Wet RinR azt irta, a független diszplazia bizottsag nem független, mert ott is van lehetöseg megvesztegetésre a tenyésztök által...


Mindenhol van, miért pont ott ne lenne?..Pénz beszél..kutya ugat !

Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-03-19 11:20:59 72
Tibbe, ezt a diszplazia bizottsga honlapjarol masoltad, ugye ?
Wet RinR azt irta, a független diszplazia bizottsag nem független, mert ott is van lehetöseg megvesztegetésre a tenyésztök által...

ja a mai ingyenes hirdetesi ujsagban lattam egy hirdetest mobilszámmal, miszerint keszpénzért azonnal bármilyen fajtáju fajtiszta macska-kutyakölyköt felvásárolnak :-(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!