|
|
|
|
 |
Wet RinR
2003-03-20 13:01:15
|
81
|
| Igazábó nem megvesztegetésre gondoltam, ilyet -bizonyítékok nélkül- nem mernék állítani. De az nyilvánvaló, hogy a kutya azonosítására a tetoválási szám szolgál. Sajnos ez a szám gyakran rosszul, vagy sehogy sem olvasható, így a tulajdonos olyan számot diktál be, amilyet akar. Vagyis ha van egy jó csípőjű, de elmosódott tetoválási számú kutyája, akkor azzal az egész tenyészetnek (persze az azonos neműeknek) mentességet szerezhet. Zsolt |
|
 |
szuszmok
2003-03-19 12:22:08
|
75
|
A függetlenség megőrzése és biztosítása céljából válaztottam én az OFA-t. Az intézmény Amerikában van, azt sem tudják ki vagyok, kinek a masckáját nézik. Az eredményt pedig az egész világon elfogadják.
Csak adalékként mondtam. |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2003-03-19 11:31:30
|
73
|
zsuzsa ;
_"Tibbe, ezt a diszplazia bizottsga honlapjarol masoltad, ugye ? __IGEN
Wet RinR azt irta, a független diszplazia bizottsag nem független, mert ott is van lehetöseg megvesztegetésre a tenyésztök által...
Mindenhol van, miért pont ott ne lenne?..Pénz beszél..kutya ugat !
|
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2003-03-19 11:20:59
|
72
|
Tibbe, ezt a diszplazia bizottsga honlapjarol masoltad, ugye ?
Wet RinR azt irta, a független diszplazia bizottsag nem független, mert ott is van lehetöseg megvesztegetésre a tenyésztök által...
ja a mai ingyenes hirdetesi ujsagban lattam egy hirdetest mobilszámmal, miszerint keszpénzért azonnal bármilyen fajtáju fajtiszta macska-kutyakölyköt felvásárolnak :-(((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|