|
|
|
|
 |
DATMAN
2003-03-19 12:42:26
|
195
|
Köszi, mi biztos kimegyünk. Már megtudtam hogy pénteken délben nyit, 10 től a szakmai bemutató lesz, 12 -től mindenki mehet.
DM |
|
A hozzászólás:
 |
Nőgyógyász
2003-03-18 16:20:57
|
192
|
| A tavalyin voltam ... szép volt, jó volt, gyakorlatilag sok újat nem mondott, csupán egy helyen láthattam mindazt a választékot, amit korábban innen-onnan csipegettem fel morzsánként. Ha most indulsz neki a keresésnek, akkor érdemes kimenni ... no meg akkor is, ha a banki oldalon szeretnéd kipuhatolni a lehetőségeidet, névtelenül ;-) |
|
Előzmény:
 |
DATMAN
2003-03-18 13:39:09
|
187
|
Sziasztok!
Ez az első hozzászólásom ebben a topicban, csak most találtam. Lassan végig is olvasom.
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy hallott -e valaki a hétvégén megrendezendő Lakásvásárról. Érdemes kimenni szétnézni, illetve volt -e már valaki közületek a tavalyin? Pénteken fog kezdődni, de nem tudom mikor. Egyik helyen 10 órát írnak, a másikon 13 -órát. Ha tudna valaki segíteni azt előre is köszi. Ha már volt ilyen kérdés a témában akkor bocs, de még nem volt időm végigolvasni.
DM |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|