Keresés

Részletes keresés

Wet RinR Creative Commons License 2003-03-18 14:38:38 63
Zsuzsa! Én a helyedben nem nagyon aggódnék a diszplázia miatt. Elég ha figyeled a járását, hogyan kell fel hosszú fekvés után, és csak akkor röntgenezteted meg, ha valami gyanús. Zs
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-03-18 14:34:59 62
Köszi, az lesz.
( nem banjak cseppet, en se bánnám ha valaki vinne ..... )

Szerinted diszplaziara megszüressem öket 1,5-2 evesen ? En neztem azt a diszplazia bizottsagot, de csak nagytestü kutyik szüresi eredmenyei vannak fenn a honlapon. Megis majdnem minden kiskutyat ugy hirdetnek, hogy mindenre megszürték öket. Ezek szerint sokan füllentenek...

Előzmény:
Wet RinR Creative Commons License 2003-03-18 14:26:58 61
Zsuzsa! Mindkét irány rossz és természetesen a havanese is veszélyeztetett. Ha megteheted, hogy cipeled, akkor érdemes arra szoktatni, hogy egyedül ne is induljon el a lépcsőn, várja meg, amíg felveszed. Zs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!