|
|
|
|
 |
Wet RinR
2003-03-18 14:38:38
|
63
|
| Zsuzsa! Én a helyedben nem nagyon aggódnék a diszplázia miatt. Elég ha figyeled a járását, hogyan kell fel hosszú fekvés után, és csak akkor röntgenezteted meg, ha valami gyanús. Zs |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2003-03-18 14:34:59
|
62
|
Köszi, az lesz.
( nem banjak cseppet, en se bánnám ha valaki vinne ..... )
Szerinted diszplaziara megszüressem öket 1,5-2 evesen ? En neztem azt a diszplazia bizottsagot, de csak nagytestü kutyik szüresi eredmenyei vannak fenn a honlapon. Megis majdnem minden kiskutyat ugy hirdetnek, hogy mindenre megszürték öket. Ezek szerint sokan füllentenek... |
|
Előzmény:
 |
Wet RinR
2003-03-18 14:26:58
|
61
|
| Zsuzsa! Mindkét irány rossz és természetesen a havanese is veszélyeztetett. Ha megteheted, hogy cipeled, akkor érdemes arra szoktatni, hogy egyedül ne is induljon el a lépcsőn, várja meg, amíg felveszed. Zs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|