|
|
|
|
 |
Wet RinR
2003-03-18 14:26:58
|
61
|
| Zsuzsa! Mindkét irány rossz és természetesen a havanese is veszélyeztetett. Ha megteheted, hogy cipeled, akkor érdemes arra szoktatni, hogy egyedül ne is induljon el a lépcsőn, várja meg, amíg felveszed. Zs |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2003-03-18 14:23:56
|
60
|
Wet RinR : Köszi. lefele vagy felfele vagy mindket irany?
havanese az rövidlabu, ugye ?
Ha azt mondod, hogy jobb ha nem lepcsözik , akkor inkabb cipelem felfele is. |
|
Előzmény:
 |
Wet RinR
2003-03-18 14:13:21
|
57
|
| Zsuzsa! A lépcsőzés nem a csípőt, hanem a gerincet terheli meg. Ezért nem tanácsos a rövid lábú fajtákat (tacsi,basset) lépcsőn járatni. Zsolt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|