Keresés

Részletes keresés

Wet RinR Creative Commons License 2003-03-18 14:26:58 61
Zsuzsa! Mindkét irány rossz és természetesen a havanese is veszélyeztetett. Ha megteheted, hogy cipeled, akkor érdemes arra szoktatni, hogy egyedül ne is induljon el a lépcsőn, várja meg, amíg felveszed. Zs
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-03-18 14:23:56 60
Wet RinR : Köszi. lefele vagy felfele vagy mindket irany?
havanese az rövidlabu, ugye ?

Ha azt mondod, hogy jobb ha nem lepcsözik , akkor inkabb cipelem felfele is.

Előzmény:
Wet RinR Creative Commons License 2003-03-18 14:13:21 57
Zsuzsa! A lépcsőzés nem a csípőt, hanem a gerincet terheli meg. Ezért nem tanácsos a rövid lábú fajtákat (tacsi,basset) lépcsőn járatni. Zsolt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!