|
|
|
|
 |
zsuzsa
2003-03-18 14:23:56
|
60
|
Wet RinR : Köszi. lefele vagy felfele vagy mindket irany?
havanese az rövidlabu, ugye ?
Ha azt mondod, hogy jobb ha nem lepcsözik , akkor inkabb cipelem felfele is. |
|
A hozzászólás:
 |
Wet RinR
2003-03-18 14:13:21
|
57
|
| Zsuzsa! A lépcsőzés nem a csípőt, hanem a gerincet terheli meg. Ezért nem tanácsos a rövid lábú fajtákat (tacsi,basset) lépcsőn járatni. Zsolt |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2003-03-18 10:31:09
|
56
|
Tudom, én is megkérdeztem orvostól, eleve másfél év alatt nem kell. Tehát még nehany honapig nem aktuális.
Viszont mi negyediken lakunk, lefele mindig ölben viszem öket felfele egyiket néha felkapom ( step-aerobic :-) de aggaszt, hogy nem art -e a lepcsözés a csipöjüknek és az agility miatt is szeretnem tudni, nincs-e hajlamuk valami izületi problemara a terdükben, könyökükben, csipöjükben.
Vagy tul hipochonder vagyok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|