Keresés

Részletes keresés

Nőgyógyász Creative Commons License 2003-03-18 16:20:57 192
A tavalyin voltam ... szép volt, jó volt, gyakorlatilag sok újat nem mondott, csupán egy helyen láthattam mindazt a választékot, amit korábban innen-onnan csipegettem fel morzsánként. Ha most indulsz neki a keresésnek, akkor érdemes kimenni ... no meg akkor is, ha a banki oldalon szeretnéd kipuhatolni a lehetőségeidet, névtelenül ;-)
Törölt nick Creative Commons License 2003-03-18 15:32:20 188
Nem, nem volt szó róla, én spec nem is hallottam, hogy ilyesmi létezik. Tudnál bővebbet mondani? Helyszín pl.

Kösz!

A hozzászólás:
DATMAN Creative Commons License 2003-03-18 13:39:09 187
Sziasztok!

Ez az első hozzászólásom ebben a topicban, csak most találtam. Lassan végig is olvasom.
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy hallott -e valaki a hétvégén megrendezendő Lakásvásárról. Érdemes kimenni szétnézni, illetve volt -e már valaki közületek a tavalyin? Pénteken fog kezdődni, de nem tudom mikor. Egyik helyen 10 órát írnak, a másikon 13 -órát. Ha tudna valaki segíteni azt előre is köszi. Ha már volt ilyen kérdés a témában akkor bocs, de még nem volt időm végigolvasni.

DM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!