Keresés

Részletes keresés

Wet RinR Creative Commons License 2003-03-18 14:13:21 57
Zsuzsa! A lépcsőzés nem a csípőt, hanem a gerincet terheli meg. Ezért nem tanácsos a rövid lábú fajtákat (tacsi,basset) lépcsőn járatni. Zsolt
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-03-18 10:31:09 56
Tudom, én is megkérdeztem orvostól, eleve másfél év alatt nem kell. Tehát még nehany honapig nem aktuális.
Viszont mi negyediken lakunk, lefele mindig ölben viszem öket felfele egyiket néha felkapom ( step-aerobic :-) de aggaszt, hogy nem art -e a lepcsözés a csipöjüknek és az agility miatt is szeretnem tudni, nincs-e hajlamuk valami izületi problemara a terdükben, könyökükben, csipöjükben.

Vagy tul hipochonder vagyok?

Előzmény:
Babyboo Creative Commons License 2003-03-18 09:43:12 53
zsuzsa
Olvastad lejjebb amit Wet RinR írt? Hogy a piciket nem érdemes a tortúrának kitenni hacsak nincs gyanús jel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!