|
|
|
|
 |
zsuzsa
2003-03-18 10:31:09
|
56
|
Tudom, én is megkérdeztem orvostól, eleve másfél év alatt nem kell. Tehát még nehany honapig nem aktuális.
Viszont mi negyediken lakunk, lefele mindig ölben viszem öket felfele egyiket néha felkapom ( step-aerobic :-) de aggaszt, hogy nem art -e a lepcsözés a csipöjüknek és az agility miatt is szeretnem tudni, nincs-e hajlamuk valami izületi problemara a terdükben, könyökükben, csipöjükben.
Vagy tul hipochonder vagyok? |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-03-18 09:43:12
|
53
|
zsuzsa
Olvastad lejjebb amit Wet RinR írt? Hogy a piciket nem érdemes a tortúrának kitenni hacsak nincs gyanús jel... |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2003-03-18 09:23:59
|
49
|
Ez egy kicist OFF kerdes : hol a legolcsobb a RTG meg az értékelés+altatas Budapesten ?
Kistestü kutyánál meg lehet uszni 10K alatt ?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|