Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2003-03-18 10:31:09 56
Tudom, én is megkérdeztem orvostól, eleve másfél év alatt nem kell. Tehát még nehany honapig nem aktuális.
Viszont mi negyediken lakunk, lefele mindig ölben viszem öket felfele egyiket néha felkapom ( step-aerobic :-) de aggaszt, hogy nem art -e a lepcsözés a csipöjüknek és az agility miatt is szeretnem tudni, nincs-e hajlamuk valami izületi problemara a terdükben, könyökükben, csipöjükben.

Vagy tul hipochonder vagyok?

A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-03-18 09:43:12 53
zsuzsa
Olvastad lejjebb amit Wet RinR írt? Hogy a piciket nem érdemes a tortúrának kitenni hacsak nincs gyanús jel...
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-03-18 09:23:59 49
Ez egy kicist OFF kerdes : hol a legolcsobb a RTG meg az értékelés+altatas Budapesten ?
Kistestü kutyánál meg lehet uszni 10K alatt ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!