|
|
|
|
 |
Wet RinR
2003-03-18 14:18:23
|
58
|
| Tibbe!"A fentiek bizonyítására a könyvből vett idézeteket szeretnék felhasználni." -írja Miklós úr. Vagyis a könyv alapján ő bizonyít. Egyértelműen ez a saját cikke, amihez egy külföldi szakirodalomból vesz idézeteket, mint akármelyik másik tudományos munka. Ha csak egyszerű fordítás lenne, Miklós úr személyes véleménye nélkül, akkor csak annyit írna alá, hogy németből fordította XY. |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2003-03-18 09:34:03
|
50
|
| Ha a véleményét közli, akkor befolyásolja a vitázni kívánókat, mert nem vele akarunk vitatkozni, hanem a témáról ; igy marad VITA ! |
|
Előzmény:
 |
Wet RinR
2003-03-18 09:22:32
|
48
|
| Tibbe! Én tudom, hogy az említett cikk egy fordítás alapján íródott (de nem fordítás!). De mivel a szerző is szakember, egy ilyen cikket még vitaindítóként is úgy kellene közölni, hogy a saját, eltérő véleményét is közli. Mivel ez itt nem történt meg, nyilvánvaló, hogy Miklós úr teljesen egyetért a német szerzővel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|