|
|
|
|
 |
csupaszabo
2003-03-18 06:22:55
|
45
|
Bocs, nem azt állítottam, hogy minden táppal etetés árt, hanem pontosan azt, hogy a gazdik a táp mellé etetnek pl. husikát, pl,. ásványi anyagokat, csodapirulákat is. Ezekre viszont az állatorvosok előszeretettel rábeszélik a kutyást, ez tapasztalat részemről.
Doki tőlem még soha nem kérdezte meg, mivel etetek, de ahányszor eggyel találkoztam a rendelőjében, kéretlenül, sőt, nemegyszer a kutyát sem látva ajánlgatta a kiegészítőket. |
|
A hozzászólás:
 |
Ördögpirula
2003-03-17 23:02:20
|
44
|
2 hivatásos telep van Keszin:1ikben főttkajci+Pedro
másikban RC.
De a tönkretevésről csak annyit:Quaigon is táppal etet,és ma láttam 1 igazi Labibabáját,aki elválasztótápos volt,nehezen,de rábeszéltük,és igazi kis vasgyúróbabák lettek.....
Zsu!Én még emléxem,amikor 2-3 zsákot vettél a kiállításokon.....még volt olyanis,amikor Te szereztél nekünk tápot!
Akkor nem mondtad,hogy árt6....
Nekünk nem ártott,de ez csak az én véleményem!
ÖP |
|
Előzmény:
 |
csupaszabo
2003-03-17 06:31:40
|
37
|
| Nem azt írtam, hogy a BM Kutyaiskoláján főzött kaját adnának. Olvassatok már figyelmesen! De sok nagynevű táp összetétele igencsak messze áll a kutya igényeitől. Nekem mindegy, ki hogyan cseszi el a blökijét, én leginkább a természetes kajáknak vagyok a híve, tápot csak kiegészítésként illetve vésztartalékként adok a kutyáimnak. Ennyit részemről az etetésről. Szabadon választott, ki mivel árt a kutyájának. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|