|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-03-17 15:48:03
|
181
|
Most még persze nehezen találsz.
De most rengeteg ember megtapasztalja, hogy mennyi szívás van egy társasházépítkezéssel. És ha kiforr a lakáspiac illetve a hitelezés, már nem biztos, hogy annyira megéri majd épülő lakást venni, amikor ott van mellette egy csomó nemrég épült új lakás.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-03-17 15:26:28
|
180
|
| EZ persze szép, de ilye építtetőt te nem találsz, aki aláírj veled egy ilyen szerződést... |
|
Előzmény:
 |
szomi_szomi
2003-03-17 12:28:16
|
178
|
Ha már egyszer milliókat fizettél ki és ezután úgy bánnak veled, mint egy rongygyal. :-)
Az egész rendszer úgy ahogy van szar. Helyes megoldás: max 20% előleg, ebből max 10% foglaló, többi használatbavételi után. Ha nincs pénze a vállakozónak, akkor vegyen föl hitelt vagy ne építsen, de ne a vevők pénzét kockáztassa. Beszéltem uff! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|