Keresés

Részletes keresés

szomi_szomi Creative Commons License 2003-03-17 15:48:03 181
Most még persze nehezen találsz.

De most rengeteg ember megtapasztalja, hogy mennyi szívás van egy társasházépítkezéssel. És ha kiforr a lakáspiac illetve a hitelezés, már nem biztos, hogy annyira megéri majd épülő lakást venni, amikor ott van mellette egy csomó nemrég épült új lakás.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-03-17 15:26:28 180
EZ persze szép, de ilye építtetőt te nem találsz, aki aláírj veled egy ilyen szerződést...
Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2003-03-17 12:28:16 178
Ha már egyszer milliókat fizettél ki és ezután úgy bánnak veled, mint egy rongygyal. :-)

Az egész rendszer úgy ahogy van szar. Helyes megoldás: max 20% előleg, ebből max 10% foglaló, többi használatbavételi után. Ha nincs pénze a vállakozónak, akkor vegyen föl hitelt vagy ne építsen, de ne a vevők pénzét kockáztassa. Beszéltem uff!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!