Keresés

Részletes keresés

szomi_szomi Creative Commons License 2003-03-17 12:28:16 178
Ha már egyszer milliókat fizettél ki és ezután úgy bánnak veled, mint egy rongygyal. :-)

Az egész rendszer úgy ahogy van szar. Helyes megoldás: max 20% előleg, ebből max 10% foglaló, többi használatbavételi után. Ha nincs pénze a vállakozónak, akkor vegyen föl hitelt vagy ne építsen, de ne a vevők pénzét kockáztassa. Beszéltem uff!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-03-17 12:21:13 177
Jó ötlet.
Ha van hol laknod addig is...
Ha ez nem kerül havi soktizezer forintodba...
Ha ráérsz kijárkálni hetente, hogy megnézd, mit ügyködtek a srácok...
Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2003-03-14 16:16:41 176
A bosszú napja a műszaki átadás. :-)

Egykét hétig ne vedd át, hanem köss bele mindenbe. Amikor úgy döntessz, hogy aláírod, akkor is még legalább 2 órán át nézegesd a lakást. Nekem a végére megcsináltak olyan dolgokat is, amire eredetileg szóban azt mondták, hogy nem vállalják.

Persze akkor nehéz lesz gonosznak lenni, mert akkor megint kedvesek lesznek. Ha nem megy, gondolj erősen a mostani időszakra. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!