|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-03-17 12:28:16
|
178
|
Ha már egyszer milliókat fizettél ki és ezután úgy bánnak veled, mint egy rongygyal. :-)
Az egész rendszer úgy ahogy van szar. Helyes megoldás: max 20% előleg, ebből max 10% foglaló, többi használatbavételi után. Ha nincs pénze a vállakozónak, akkor vegyen föl hitelt vagy ne építsen, de ne a vevők pénzét kockáztassa. Beszéltem uff! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-03-17 12:21:13
|
177
|
Jó ötlet.
Ha van hol laknod addig is...
Ha ez nem kerül havi soktizezer forintodba...
Ha ráérsz kijárkálni hetente, hogy megnézd, mit ügyködtek a srácok... |
|
Előzmény:
 |
szomi_szomi
2003-03-14 16:16:41
|
176
|
A bosszú napja a műszaki átadás. :-)
Egykét hétig ne vedd át, hanem köss bele mindenbe. Amikor úgy döntessz, hogy aláírod, akkor is még legalább 2 órán át nézegesd a lakást. Nekem a végére megcsináltak olyan dolgokat is, amire eredetileg szóban azt mondták, hogy nem vállalják.
Persze akkor nehéz lesz gonosznak lenni, mert akkor megint kedvesek lesznek. Ha nem megy, gondolj erősen a mostani időszakra. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|