Keresés

Részletes keresés

Ördögpirula Creative Commons License 2003-03-17 23:02:20 44
2 hivatásos telep van Keszin:1ikben főttkajci+Pedro
másikban RC.

De a tönkretevésről csak annyit:Quaigon is táppal etet,és ma láttam 1 igazi Labibabáját,aki elválasztótápos volt,nehezen,de rábeszéltük,és igazi kis vasgyúróbabák lettek.....
Zsu!Én még emléxem,amikor 2-3 zsákot vettél a kiállításokon.....még volt olyanis,amikor Te szereztél nekünk tápot!
Akkor nem mondtad,hogy árt6....
Nekünk nem ártott,de ez csak az én véleményem!
ÖP

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-03-17 06:31:40 37
Nem azt írtam, hogy a BM Kutyaiskoláján főzött kaját adnának. Olvassatok már figyelmesen! De sok nagynevű táp összetétele igencsak messze áll a kutya igényeitől. Nekem mindegy, ki hogyan cseszi el a blökijét, én leginkább a természetes kajáknak vagyok a híve, tápot csak kiegészítésként illetve vésztartalékként adok a kutyáimnak. Ennyit részemről az etetésről. Szabadon választott, ki mivel árt a kutyájának.
Előzmény:
Ördögpirula Creative Commons License 2003-03-16 20:23:45 31
--BM Dunakeszi Kutyakiképző Iskolájában íródott táplálkozási tanulmányt--
és azt tudod,hogy ottan mivel etetnek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!