Keresés

Részletes keresés

Ördögpirula Creative Commons License 2003-03-16 21:44:50 35
A legbiztibb infóm szerint igen....
Van 1 srác,néki van 1 hosszúszőrű jucija,és néha(mikor van időnk) m1ünk 1ütt kutyázni.....
És segít a keresés tanításában is....
No,múltkor kínálgatta Ördit kajcival,mikor nézem:Jé,ez olyan ismerős....
Mondta,hogy azé,mert RC...
ÖP
A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2003-03-16 21:28:49 34
R:C:?
Előzmény:
Ördögpirula Creative Commons License 2003-03-16 21:20:12 33
Táppal!
Méghozzá nem is akármilyen trutyival!
ÖP

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!