|
|
|
|
 |
Ördögpirula
2003-03-16 21:44:50
|
35
|
A legbiztibb infóm szerint igen....
Van 1 srác,néki van 1 hosszúszőrű jucija,és néha(mikor van időnk) m1ünk 1ütt kutyázni.....
És segít a keresés tanításában is....
No,múltkor kínálgatta Ördit kajcival,mikor nézem:Jé,ez olyan ismerős....
Mondta,hogy azé,mert RC...
ÖP |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2003-03-16 21:28:49
|
34
|
| R:C:? |
|
Előzmény:
 |
Ördögpirula
2003-03-16 21:20:12
|
33
|
Táppal!
Méghozzá nem is akármilyen trutyival!
ÖP |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|