|
|
|
|
 |
Koen_brader
2003-03-17 07:25:14
|
234
|
Mindket marka jo, es ugy tudom a CP-ben nem olyan fontos az MC.
En ket CP-t hasznalok, egy sima Tiffent megy egy slim Heliopant (nem tudom MC-e vagy sem), utobbi a 24mm-s lencsemre. A tobbi jelenlegi szurom B+W, fele MC. Egy korabbi eltero atmeroju lencsemen egy Hoya CP-t hasznaltam.
Asszem nem lehet a kulonbseget meglatni a vegtermeken, de a szuro az egyike azon teruleteknek amelyiken a neurozis (meg a marka sznobsag) kilatszik. |
|
A hozzászólás:
 |
Adrianoo
2003-03-15 21:18:14
|
233
|
Hi!
Kérlek segítsetek!
Cirkulár polárszűrő közül melyik legyen?
Hoya vagy B+W??? És HMC-s legyen vagy a sima is jó?
Köszi:A. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|