Keresés

Részletes keresés

Muster Mark Creative Commons License 2003-03-15 11:39:53 29
Viszont a kutyának nem fizet senki, ha royal canin fogy :)
Tibbe Creative Commons License 2003-03-15 09:56:02 27
A Royal Canin tényleg nagyon jó táp, adjál azt is , de nyugodtan adhatsz mellé házikosztot is !
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-03-15 07:07:01 26
Tudom, hogy amatőr kérdés, de akkor most csökkentsem a táp mennyiségét és adjak több házikosztot ?
A kutyáim sokkal szivesebben ennének házikaját, mint Royal canint , de én azt erőltetem, mivel "nagyon egészséges"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!