|
|
|
|
 |
Muster Mark
2003-03-15 11:39:53
|
29
|
| Viszont a kutyának nem fizet senki, ha royal canin fogy :) |
|
 |
Tibbe
2003-03-15 09:56:02
|
27
|
A Royal Canin tényleg nagyon jó táp, adjál azt is , de nyugodtan adhatsz mellé házikosztot is !
|
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2003-03-15 07:07:01
|
26
|
Tudom, hogy amatőr kérdés, de akkor most csökkentsem a táp mennyiségét és adjak több házikosztot ?
A kutyáim sokkal szivesebben ennének házikaját, mint Royal canint , de én azt erőltetem, mivel "nagyon egészséges" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|