|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-03-17 12:21:13
|
177
|
Jó ötlet.
Ha van hol laknod addig is...
Ha ez nem kerül havi soktizezer forintodba...
Ha ráérsz kijárkálni hetente, hogy megnézd, mit ügyködtek a srácok... |
|
A hozzászólás:
 |
szomi_szomi
2003-03-14 16:16:41
|
176
|
A bosszú napja a műszaki átadás. :-)
Egykét hétig ne vedd át, hanem köss bele mindenbe. Amikor úgy döntessz, hogy aláírod, akkor is még legalább 2 órán át nézegesd a lakást. Nekem a végére megcsináltak olyan dolgokat is, amire eredetileg szóban azt mondták, hogy nem vállalják.
Persze akkor nehéz lesz gonosznak lenni, mert akkor megint kedvesek lesznek. Ha nem megy, gondolj erősen a mostani időszakra. :-) |
|
Előzmény:
 |
Vastika
2003-03-14 15:58:10
|
175
|
Az a gond, hogy a "porhintés" nem nagyon megy nekem :-( Ha felhívom, akkor azt is megmondom neki, hogy mit akarok. Na mindegy Hamarosan úgyis találkozunk, amikor a parkettás dolgokat beszéljük meg: akkor majd még lehet, hogy elkapom.
Bár azt hiszem, hogy most már inkább túlteszem magam a kazán / ajtó ügyön: mert másfeleől meg mindenhol azt hallom (volt és jelenlegi alvállalkozóitól, illetve építőanyag nagykeres ismerősnél, ahol vásárolja a cuccokat) hogy nagyon jó minőségben készítik a lakásokat, odafigyelnek mindenre, a legjobb ragasztó, szigetelő stb. anyagokat vásárolják, stb. Tehát lehet, hogy ez mindennél többet ér nekem, és nem veszek össze velük... Még nem tudom, alszok rá néhányat ;-))
Tudom, túl jóidulatú vagyok: de szakmai ártalom ;-) Több "érdekes" emberrel találkozok nap mint nap, és ez egy kicsit megedzette a tűrőképességemet...
Üdv!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|