|
|
 |
szomi_szomi
2003-03-14 16:16:41
|
176
|
A bosszú napja a műszaki átadás. :-)
Egykét hétig ne vedd át, hanem köss bele mindenbe. Amikor úgy döntessz, hogy aláírod, akkor is még legalább 2 órán át nézegesd a lakást. Nekem a végére megcsináltak olyan dolgokat is, amire eredetileg szóban azt mondták, hogy nem vállalják.
Persze akkor nehéz lesz gonosznak lenni, mert akkor megint kedvesek lesznek. Ha nem megy, gondolj erősen a mostani időszakra. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Vastika
2003-03-14 15:58:10
|
175
|
Az a gond, hogy a "porhintés" nem nagyon megy nekem :-( Ha felhívom, akkor azt is megmondom neki, hogy mit akarok. Na mindegy Hamarosan úgyis találkozunk, amikor a parkettás dolgokat beszéljük meg: akkor majd még lehet, hogy elkapom.
Bár azt hiszem, hogy most már inkább túlteszem magam a kazán / ajtó ügyön: mert másfeleől meg mindenhol azt hallom (volt és jelenlegi alvállalkozóitól, illetve építőanyag nagykeres ismerősnél, ahol vásárolja a cuccokat) hogy nagyon jó minőségben készítik a lakásokat, odafigyelnek mindenre, a legjobb ragasztó, szigetelő stb. anyagokat vásárolják, stb. Tehát lehet, hogy ez mindennél többet ér nekem, és nem veszek össze velük... Még nem tudom, alszok rá néhányat ;-))
Tudom, túl jóidulatú vagyok: de szakmai ártalom ;-) Több "érdekes" emberrel találkozok nap mint nap, és ez egy kicsit megedzette a tűrőképességemet...
Üdv!
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-03-14 11:09:58
|
174
|
Ááá, olyan nincs, hogy nem tárgyalnak. Beszéléj meg vele egy időpontot, hintsd a port, hogy nagy horderejű ügyről van szó, neki is érdeke, stb. Akkor elmondhatod, hogy semmit nem tudsz elintézni, pedig mennyi pénz, stb. És hogy te mennyire szeretnél itt lakni, milyen jó, stb. de hát... és akkor jöhetnek a bajok. Mondjon neveket, ki az építész, ki az építésvezető, stb.
GYakran valóban segít a közvetlen kommunikáció a szakikkal! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|