|
|
 |
Vastika
2003-03-14 15:58:10
|
175
|
Az a gond, hogy a "porhintés" nem nagyon megy nekem :-( Ha felhívom, akkor azt is megmondom neki, hogy mit akarok. Na mindegy Hamarosan úgyis találkozunk, amikor a parkettás dolgokat beszéljük meg: akkor majd még lehet, hogy elkapom.
Bár azt hiszem, hogy most már inkább túlteszem magam a kazán / ajtó ügyön: mert másfeleől meg mindenhol azt hallom (volt és jelenlegi alvállalkozóitól, illetve építőanyag nagykeres ismerősnél, ahol vásárolja a cuccokat) hogy nagyon jó minőségben készítik a lakásokat, odafigyelnek mindenre, a legjobb ragasztó, szigetelő stb. anyagokat vásárolják, stb. Tehát lehet, hogy ez mindennél többet ér nekem, és nem veszek össze velük... Még nem tudom, alszok rá néhányat ;-))
Tudom, túl jóidulatú vagyok: de szakmai ártalom ;-) Több "érdekes" emberrel találkozok nap mint nap, és ez egy kicsit megedzette a tűrőképességemet...
Üdv!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-03-14 11:09:58
|
174
|
Ááá, olyan nincs, hogy nem tárgyalnak. Beszéléj meg vele egy időpontot, hintsd a port, hogy nagy horderejű ügyről van szó, neki is érdeke, stb. Akkor elmondhatod, hogy semmit nem tudsz elintézni, pedig mennyi pénz, stb. És hogy te mennyire szeretnél itt lakni, milyen jó, stb. de hát... és akkor jöhetnek a bajok. Mondjon neveket, ki az építész, ki az építésvezető, stb.
GYakran valóban segít a közvetlen kommunikáció a szakikkal! |
|
Előzmény:
 |
Vastika
2003-03-13 14:11:21
|
173
|
... egyébként meg személyesen szinte nincs is kivel tárgyalni (vagy csak én nem értem a cég szerkezeti felépítését?!) : van két tulaj, az egyik az ügyvezető. Na, ők nem állnak szóba az emberrel. Aztán van a leányka, akivel meg kell beszélni a dolgokat: ő pl. a szalagparkettáról hirtelen nem tudta, hogy mi (!!!), meg úgy általában: berajzolja a CAD-ben pl. az alaprajzi változtatásokat, de hogy az szabályos, kivitelezhető, jó, stb., azt már nem tudja :-((
Én még egy (1) db. szakemberrel nem beszéltem ott a lakásunk átrendezésével kapcsolatban (pedig szerintem ekkora összegnél már rámszánhatna pl. egy építész kolléga 10 percet, hogy átbeszéljük a terveinket szakmai szempontból is...) Szerintem nincs is náluk senki, csak külsősökkel dolgoztatnak.
Üdv!
ui: részben ezért is mondtam, hogy soha többé K+K. Az egyik ismerős egy másik társasházban (másik cég) vásárolt: igaz, kicsit drágábbak, de nem is ugyanaz a színvonal sem maga az épület tervezésben (homlokzat, stb.), sem a cég hozzáállásában.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|