Keresés

Részletes keresés

Vastika Creative Commons License 2003-03-13 14:11:21 173
... egyébként meg személyesen szinte nincs is kivel tárgyalni (vagy csak én nem értem a cég szerkezeti felépítését?!) : van két tulaj, az egyik az ügyvezető. Na, ők nem állnak szóba az emberrel. Aztán van a leányka, akivel meg kell beszélni a dolgokat: ő pl. a szalagparkettáról hirtelen nem tudta, hogy mi (!!!), meg úgy általában: berajzolja a CAD-ben pl. az alaprajzi változtatásokat, de hogy az szabályos, kivitelezhető, jó, stb., azt már nem tudja :-((

Én még egy (1) db. szakemberrel nem beszéltem ott a lakásunk átrendezésével kapcsolatban (pedig szerintem ekkora összegnél már rámszánhatna pl. egy építész kolléga 10 percet, hogy átbeszéljük a terveinket szakmai szempontból is...) Szerintem nincs is náluk senki, csak külsősökkel dolgoztatnak.

Üdv!

ui: részben ezért is mondtam, hogy soha többé K+K. Az egyik ismerős egy másik társasházban (másik cég) vásárolt: igaz, kicsit drágábbak, de nem is ugyanaz a színvonal sem maga az épület tervezésben (homlokzat, stb.), sem a cég hozzáállásában.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-03-13 08:57:28 169
Nekem az volt a tapasztalatom, hogy ha személyesen nyaggatom őket, el tudom érni, amit akarok. Ez bizony sok telefonba, személyes tárgyalásba kerül. Sokszor éreztem, hogy utálnak, jaaaj, már megint ez telefonál... Nem érdekel. És ha nem jutottam semmire egy emberrel, mentem a másikhoz, meg a főnökéhez. Az ügyvezetőnél följebb nem kellett mennem, de van lakótárs, aki a cégtulajdonost is piszkálta.

Ez egy nagy iszapbirkózás, ha hagyod magad, lenyomnak!

Előzmény:
Vastika Creative Commons License 2003-03-13 08:48:11 166

cognorob:

A lelkiismeretes együttműködésről csak annyit, hogy amíg ki nem fizettük a vételár (ha jól emlékszem 35) %-át, addig velünk is baromi kedves volt a Kecskés (ő a főnök ott), emlegette a kapcsolattartást, az együttműködést, a megbeszélést, meg mindent... Aztán most, hogy a lóvét befizettük, a szerződést aláírtuk, (vissza ugye nem léphetünk a vásárlástól, mert akkor ugrott a pénz), most már személyesen szóba sem áll az emberrel, az e-mailt zaklatásnak minősíti: na, erről ennyit. Úgyhogy még a szerződés aláírása, és a pénzek befizetése _előtt_ fogok mindent, az utolsó csavarig részletezve írásba foglaltatni a következő lakásom kivitelezőjével (akik nem a K+K leszenk, az már biztos...), és ha az tetszik, aláírta, lepecsételte, feltüntetve, hogy ki kinek miért milyen felelősséggel tartozik, na akkor mehet az üzlet! Ez most a tanulópént (még szerencse, hogy csak egy 53m2-es lakás, itt még olyan sokkal nem tud átvágni...

A Gálvülgyi valamelyik szilveszteri kabaré műsorában volt az a rész, amikor ő csak mondogatta, hogy "az emberek jók", és közben mindenki rúgott egyet bele ;-) Na, most kb. én is így érzem magam, csak kicsiben... Az emberek _nem_ jók!!! Készülj fel a legrosszabbra, ha lakást vásárolsz...

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!