|
|
|
|
 |
cognorob
2003-03-12 19:16:25
|
164
|
Hali Piglet,
tudnal 1 picit konkretabb lenni?
Hiszen valaszthatok amit akarok lehetosegeim hatartalanok, csak ha "rosszul valasztok" azt magamnak kell megcsinalni/beepiteni...
Mikepp is szol a torveny, ami ellen vetenek?
Kosz,
Cognorob
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-03-12 18:43:25
|
163
|
Cognorob!
Ajánlom fogyelmedbe a VErsenytörvényt és a Fogyasztóvédelmet.
Elég ha megpendíted.
UGyanis a fentiek kimerítik a fogyasztói szabadságodban való korlátozást!
Ja és a visszaélést a gazdasági erőfölénnyel.
Piglet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|