|
|
|
|
 |
phallus impudicus
2003-03-11 19:56:53
|
33
|
Ha valaki emocionális érveket használ az EU ellen az belőlem is emóciókat vált ki.
Majd észérvekre én is észérvelek. |
|
A hozzászólás:
 |
gitana19
2003-03-11 19:47:43
|
32
|
| Te vissza szoktad olvasni, amit írsz? Szar lehet neked ilyen lelki világgal. |
|
Előzmény:
 |
phallus impudicus
2003-03-11 19:40:01
|
31
|
| Neked vég, nekem kezdet. Javaslom pattanj fel a muraközidre oszt vágtass egészen kárpátaljáig, aztán ásd be magad derékig a zsiros nagy büdös magyar mutterföldbe, hogy el ne faszolják a kapcád alól. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|