|
|
|
|
 |
gitana19
2003-03-11 19:47:43
|
32
|
| Te vissza szoktad olvasni, amit írsz? Szar lehet neked ilyen lelki világgal. |
|
A hozzászólás:
 |
phallus impudicus
2003-03-11 19:40:01
|
31
|
| Neked vég, nekem kezdet. Javaslom pattanj fel a muraközidre oszt vágtass egészen kárpátaljáig, aztán ásd be magad derékig a zsiros nagy büdös magyar mutterföldbe, hogy el ne faszolják a kapcád alól. |
|
Előzmény:
 |
nagy linkvizítor
2003-03-11 17:16:24
|
22
|
Mindegy, hány éves vagy (vagyunk).
Most adják el a talpunk alól az eddig - felében-harmadában, de - még megmaradt Magyarországot.
Én is azt érzem, hogy minden megingott, nincs többé egyetlen biztos pont sem, ahol megvethetnénk a lábunkat.
Ez nemcsak átmenet, hanem bizonyos szempontból a végnek is nevezhetjük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|