Keresés

Részletes keresés

gitana19 Creative Commons License 2003-03-11 19:47:43 32
Te vissza szoktad olvasni, amit írsz? Szar lehet neked ilyen lelki világgal.
A hozzászólás:
phallus impudicus Creative Commons License 2003-03-11 19:40:01 31
Neked vég, nekem kezdet. Javaslom pattanj fel a muraközidre oszt vágtass egészen kárpátaljáig, aztán ásd be magad derékig a zsiros nagy büdös magyar mutterföldbe, hogy el ne faszolják a kapcád alól.
Előzmény:
nagy linkvizítor Creative Commons License 2003-03-11 17:16:24 22
Mindegy, hány éves vagy (vagyunk).
Most adják el a talpunk alól az eddig - felében-harmadában, de - még megmaradt Magyarországot.
Én is azt érzem, hogy minden megingott, nincs többé egyetlen biztos pont sem, ahol megvethetnénk a lábunkat.
Ez nemcsak átmenet, hanem bizonyos szempontból a végnek is nevezhetjük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!