|
|
|
|
 |
nagy linkvizítor
2003-03-11 18:09:30
|
28
|
| Azok maradjanak nektek. Elvégre kisajátítottátok. |
|
A hozzászólás:
 |
penge.
2003-03-11 17:59:24
|
25
|
Szög?
Kötél?
|
|
Előzmény:
 |
nagy linkvizítor
2003-03-11 17:16:24
|
22
|
Mindegy, hány éves vagy (vagyunk).
Most adják el a talpunk alól az eddig - felében-harmadában, de - még megmaradt Magyarországot.
Én is azt érzem, hogy minden megingott, nincs többé egyetlen biztos pont sem, ahol megvethetnénk a lábunkat.
Ez nemcsak átmenet, hanem bizonyos szempontból a végnek is nevezhetjük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|