Keresés

Részletes keresés

nagy linkvizítor Creative Commons License 2003-03-11 18:09:30 28
Azok maradjanak nektek. Elvégre kisajátítottátok.
A hozzászólás:
penge. Creative Commons License 2003-03-11 17:59:24 25
Szög?
Kötél?
Előzmény:
nagy linkvizítor Creative Commons License 2003-03-11 17:16:24 22
Mindegy, hány éves vagy (vagyunk).
Most adják el a talpunk alól az eddig - felében-harmadában, de - még megmaradt Magyarországot.
Én is azt érzem, hogy minden megingott, nincs többé egyetlen biztos pont sem, ahol megvethetnénk a lábunkat.
Ez nemcsak átmenet, hanem bizonyos szempontból a végnek is nevezhetjük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!