|
|
|
|
 |
phallus impudicus
2003-03-11 19:40:01
|
31
|
| Neked vég, nekem kezdet. Javaslom pattanj fel a muraközidre oszt vágtass egészen kárpátaljáig, aztán ásd be magad derékig a zsiros nagy büdös magyar mutterföldbe, hogy el ne faszolják a kapcád alól. |
|
 |
penge.
2003-03-11 17:59:24
|
25
|
Szög?
Kötél?
|
|
A hozzászólás:
 |
nagy linkvizítor
2003-03-11 17:16:24
|
22
|
Mindegy, hány éves vagy (vagyunk).
Most adják el a talpunk alól az eddig - felében-harmadában, de - még megmaradt Magyarországot.
Én is azt érzem, hogy minden megingott, nincs többé egyetlen biztos pont sem, ahol megvethetnénk a lábunkat.
Ez nemcsak átmenet, hanem bizonyos szempontból a végnek is nevezhetjük. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-03-10 16:49:52
|
-
|
Kedves Fórumlakók!
Most tél végi depressziós hangulat van, vagy tényleg valami baj van?
Mind gazdasági, politikai, társadalmi, kultúrális vagy akár tudományos téren idegesítő dolgokról hallani. Az az érzet kezd előjönni, mint a rendszerváltás előtt, amikor éreztem, hogy nem működnek a dolgok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|