Keresés

Részletes keresés

rosencrantzhu Creative Commons License 2003-03-11 14:37:25 158
megkérdezhetem, hol van ez a lakás? csak érdeklődés, hátha találok valami közös pontot a miénkkel, ami most épül, és kezdhetek reménykedni :)
A hozzászólás:
kicsinap Creative Commons License 2003-03-11 09:19:21 155
Hallgatom itt az elkeserederr hozzászólásokat, és lepődök meg sorra.
Nekünk minden olyan szépen alakult.:-))
Már másfél hónapja átadták a lakást, három hete ott lakunk. Van szemétszállítás, jön a posta, hetente egyszer takarítanak. Csönd van és nyugalom. Nagyon élvezzük. Semmi gondunk nem volt az építtetővel, egy hónappal előbb kész lettek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!