|
|
|
|
 |
rosencrantzhu
2003-03-11 14:37:25
|
158
|
| megkérdezhetem, hol van ez a lakás? csak érdeklődés, hátha találok valami közös pontot a miénkkel, ami most épül, és kezdhetek reménykedni :) |
|
A hozzászólás:
 |
kicsinap
2003-03-11 09:19:21
|
155
|
Hallgatom itt az elkeserederr hozzászólásokat, és lepődök meg sorra.
Nekünk minden olyan szépen alakult.:-))
Már másfél hónapja átadták a lakást, három hete ott lakunk. Van szemétszállítás, jön a posta, hetente egyszer takarítanak. Csönd van és nyugalom. Nagyon élvezzük. Semmi gondunk nem volt az építtetővel, egy hónappal előbb kész lettek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|