Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-03-14 22:05:46 37
"...kismanók duruzsolnak a fülembe, amikor elektromos fogkefével mosom a fogam, és elmaradoznak a reggeli erekcióim....." Valami tényleg lehet a levegőben, mert nekem meg jönnek! Sajna, a derekamba.:-)
A hozzászólás:
phallus impudicus Creative Commons License 2003-03-10 22:10:42 17
Nálam is van valami ilyesmi.
A tárgyak áthelyeződnek, a fuszeklik magányossá válnak, kismanók duruzsolnak a fülembe, amikor elektromos fogkefével mosom a fogam, és elmaradoznak a reggeli erekcióim. Egyszóval valami van a levegőben. Tudod, mint a híres Ady versben.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003-03-10 17:14:13 6
Nem, én most nem az MSZP-t anyázom.
Tulajdonképpen nem is csak Magyarországra gondolok.

Egyszerűen csak ez jön le. Valahogy körülöttem nyugtalanabbak az emberek, a TV meg újság meg internet szerint minden vészjósló vagy csak azt élvezik, ha idegesíthetik az embert:) Én arra az érzetemre nyitottam ezt a topicot, ami olyankor jön elő, ha sok kis apró önmagában jelentéktelen dologra kezded azt hinni, hogy rendszert alkot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!