|
|
|
|
 |
HAL9000
2003-03-10 21:28:09
|
14
|
Valami hasonló érzésem van nekem is. Az egész világ hogy is mondjam... elcsúszott? valami abszurd irányba.
Amerika háborúzni akar...
Bemegyünk az EU-ba, de hogyan? (Az abszolút személytelen, csak üzleti hangulatról nem a mostani kormány, de nem is az elődei, hanem az EU tehet... Megint citromba harapunk, amikor narancs is lehetne. A narancsot most nem politikai értelemben gondoltam.)
A minap egy nagyáruházban jártam. Azt irták ki a zöldséges standon, hogy I.o burgonya Magyaro. Közben egy kislány rázta ki a krumplit egy zsákból amire az volt irva hogy "Potatoes Marokko"...
Ez jutott az eszembe a topic-címről. |
|
A hozzászólás:
 |
Ormossy
2003-03-10 20:45:08
|
11
|
Ne bántsátok, valahol igaza van. valami nagyon megváltozott az elmúlt kb. egy évben. A világban is, itthon is, a politikában is, a társadalomban is, és a gazdaságban is.
Nekem is vannak hasonló érzéseim.
Lehet röhögni...:-) |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-03-10 16:49:52
|
-
|
Kedves Fórumlakók!
Most tél végi depressziós hangulat van, vagy tényleg valami baj van?
Mind gazdasági, politikai, társadalmi, kultúrális vagy akár tudományos téren idegesítő dolgokról hallani. Az az érzet kezd előjönni, mint a rendszerváltás előtt, amikor éreztem, hogy nem működnek a dolgok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|