|
|
|
|
 |
carlos z.
2003-03-11 13:11:01
|
19
|
Akkor a '90 január stimm...
cz.
|
|
 |
penge.
2003-03-10 17:25:53
|
8
|
Tölem kaphatsz egy karót.
Tök nyugodtan.
Persze, én már több telet megértem.
És ez télleg hosszú volt. Van. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-03-10 17:19:30
|
7
|
| Én 79 ben születtem és olyan 6-os lehettem, amikor kezdett felbomlani körülöttem a rend. MInden tanár furcsán viselkedett, egy csomó óra elmaradt, vagy végigbeszéltük, lazább lett az osztályozás. Otthon és környezetemben mindenki ingerültebb lett. Ilyen érzésre gondoltam. Nem túl erős, lehet hogy csak tél vége van. De leírom mert van. |
|
Előzmény:
 |
carlos z.
2003-03-10 17:02:48
|
5
|
Mennyi idővel a rendszerváltás előtt érezted ezt?
'90 január?
cz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|