|
|
|
|
 |
phallus impudicus
2003-03-10 22:10:42
|
17
|
Nálam is van valami ilyesmi.
A tárgyak áthelyeződnek, a fuszeklik magányossá válnak, kismanók duruzsolnak a fülembe, amikor elektromos fogkefével mosom a fogam, és elmaradoznak a reggeli erekcióim. Egyszóval valami van a levegőben. Tudod, mint a híres Ady versben. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-03-10 17:14:13
|
6
|
Nem, én most nem az MSZP-t anyázom.
Tulajdonképpen nem is csak Magyarországra gondolok.
Egyszerűen csak ez jön le. Valahogy körülöttem nyugtalanabbak az emberek, a TV meg újság meg internet szerint minden vészjósló vagy csak azt élvezik, ha idegesíthetik az embert:) Én arra az érzetemre nyitottam ezt a topicot, ami olyankor jön elő, ha sok kis apró önmagában jelentéktelen dologra kezded azt hinni, hogy rendszert alkot. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-03-10 16:58:10
|
2
|
Nezd, en nem szeretem az MSZP kormanyt, de legalabb annyi faratsagot vegyel, hogy be kopypeszteled az utolso cimet a hirekol es azon csamcsomgsz. Ne legyel mar annyira lusta, hogy csak ugy Anyazok cimmel anyazz.
Adj a latszatnak!
:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|