|
|
|
|
 |
varu2
2003-03-15 14:13:40
|
41
|
.
..Kedves ipari anti..stb...
mindig szerettem az ilyen géniuszokat:
..."..Az az érzet kezd előjönni, mint a rendszerváltás előtt, amikor éreztem, hogy nem működnek a dolgok...." irod..
pár sorral feljebb kiderül, hogy akkortájt lehettél lo-éves...
és már "érezted"!!!
no az ilyenek miatt volt Magyarországon minden évben egyre több "vöröskatona" "partizán".....
Kisfiam... egy szar takony vagy akinek még eddig nem sikerült egy önálló gerincre szert tenni..és -gondolom családi hagyományként - csak "megélni " akarsz.
|
|
 |
mesesajt
2003-03-11 20:16:16
|
34
|
| De igen. (De az is lehet, hogy csak fáradt vagyok) |
|
 |
nagy linkvizítor
2003-03-11 17:16:24
|
22
|
Mindegy, hány éves vagy (vagyunk).
Most adják el a talpunk alól az eddig - felében-harmadában, de - még megmaradt Magyarországot.
Én is azt érzem, hogy minden megingott, nincs többé egyetlen biztos pont sem, ahol megvethetnénk a lábunkat.
Ez nemcsak átmenet, hanem bizonyos szempontból a végnek is nevezhetjük. |
|
 |
Ormossy
2003-03-10 20:45:08
|
11
|
Ne bántsátok, valahol igaza van. valami nagyon megváltozott az elmúlt kb. egy évben. A világban is, itthon is, a politikában is, a társadalomban is, és a gazdaságban is.
Nekem is vannak hasonló érzéseim.
Lehet röhögni...:-) |
|
 |
carlos z.
2003-03-10 17:02:48
|
5
|
Mennyi idővel a rendszerváltás előtt érezted ezt?
'90 január?
cz. |
|
 |
Törölt nick
2003-03-10 16:58:10
|
2
|
Nezd, en nem szeretem az MSZP kormanyt, de legalabb annyi faratsagot vegyel, hogy be kopypeszteled az utolso cimet a hirekol es azon csamcsomgsz. Ne legyel mar annyira lusta, hogy csak ugy Anyazok cimmel anyazz.
Adj a latszatnak!
:-)) |
|
 |
livefast
2003-03-10 16:52:00
|
1
|
Jól látod, hónapok óta azt mondjuk, hogy 1984-érzete van az embernek.
Mindkét szempontból... |
|
 |
Törölt nick
2003-03-10 16:51:39
|
0
|
"mint a rendszerváltás előtt,"
ugyanazok az arcok, ugyanaz a stílus. ez lehet az oka... |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-03-10 16:49:52
|
-
|
Kedves Fórumlakók!
Most tél végi depressziós hangulat van, vagy tényleg valami baj van?
Mind gazdasági, politikai, társadalmi, kultúrális vagy akár tudományos téren idegesítő dolgokról hallani. Az az érzet kezd előjönni, mint a rendszerváltás előtt, amikor éreztem, hogy nem működnek a dolgok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|