Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2003-03-10 14:42:10 612
Nem tudom ez milyen, de Hiúz-cicc! :))

Előzmény:
KARVALY Creative Commons License 2003-03-07 11:04:41 605
Helló istenem:)))))
A mocsári hiúz = vörös hiúz?

Úgy rémlik, mintha itt a vörös (kanadai) hiúzt árulták CITES-szel pár éve.

Miért büdös? Minden állatna van szaga, a rá jellemző és további ha ha szarba tartják:)

Figyu, viszont rákattantam megint a nyércekre. Van ismeretségedben nyérctenyésztő?
Már volt korábban nyércem és ismét rám tört, hogy megint kéne. Ismét búvárkodnék egy ilyen kis príma állatkával:)
Tood, vízalatt is solymásztunk ezerrel:)

Különben éP' tegnap volt asszem a nésnelen, hogy ritka és kipusztuló félben lévő vadcicákat klónoztak sikeresen. Egy házimatskába ültették a klónozott sejtet, aki ki is hordta rendesen a Karakál kölyköt. De mutattak szervált és egyébb cibetet is. Ájulás! Talán akkor lesz egyszer egy szép szerválom is:)

Mindentakaró karcsika:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!