|
|
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
KARVALY
2003-03-07 11:04:41
|
605
|
Helló istenem:)))))
A mocsári hiúz = vörös hiúz?
Úgy rémlik, mintha itt a vörös (kanadai) hiúzt árulták CITES-szel pár éve.
Miért büdös? Minden állatna van szaga, a rá jellemző és további ha ha szarba tartják:)
Figyu, viszont rákattantam megint a nyércekre. Van ismeretségedben nyérctenyésztő?
Már volt korábban nyércem és ismét rám tört, hogy megint kéne. Ismét búvárkodnék egy ilyen kis príma állatkával:)
Tood, vízalatt is solymásztunk ezerrel:)
Különben éP' tegnap volt asszem a nésnelen, hogy ritka és kipusztuló félben lévő vadcicákat klónoztak sikeresen. Egy házimatskába ültették a klónozott sejtet, aki ki is hordta rendesen a Karakál kölyköt. De mutattak szervált és egyébb cibetet is. Ájulás! Talán akkor lesz egyszer egy szép szerválom is:)
Mindentakaró karcsika:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|