Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2003-03-10 14:38:01 610
Benne vagyok... úgysem ússzátok meg, hogy oda ne dugjam a nózim! :)))
Előzmény:
KARVALY Creative Commons License 2003-03-10 07:47:07 609
Azt megígérhetem, hogy a tanya-avatóra kapol meghívót:) Ha meg nem jössz, akkor őseim tanait követve, elmegyünk érted, elrabolunk, és otthonunkba a ló farához kötünk egy szapora vágtára:)
Azt te választhatod meg, hogy az én pintómhoz. vagy a kedvesem lipicai kancájához kössünk:P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!