|
|
|
|
 |
Rianna
2003-03-09 15:48:49
|
608
|
| Ha meglesz a tanyád, szójjá má! Megyek, megtekintem az ideát! :) |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2003-03-08 10:24:44
|
607
|
Tood ha vidékre költözöm, értsd tanya, mert most csak falusi vagyok:), szal akkor eléggé védett természeti érték leszek, szép kedvesemmel és egyébb állatfajtáinkkal:)))))
Különben a komondorom is kiemelt védett állat, gondolom ez tanulmányaid során lecsengett. Mert minden őshonos magyar háziállatfajta (őshonos = 200 évnél régebbi honi fajta) is védelembe részesült a törvény álltal. Igaz nincsen rá tartási engedélyem és az eszmei értékét sem tudom, legalább is a hivatalosat. Az enyimét igen:))) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2003-03-07 19:18:52
|
606
|
| A végén még Zoo-vá nyilvánítják a házad táját hivatalosan is! :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|