Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2003-03-09 15:48:49 608
Ha meglesz a tanyád, szójjá má! Megyek, megtekintem az ideát! :)
A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2003-03-08 10:24:44 607
Tood ha vidékre költözöm, értsd tanya, mert most csak falusi vagyok:), szal akkor eléggé védett természeti érték leszek, szép kedvesemmel és egyébb állatfajtáinkkal:)))))
Különben a komondorom is kiemelt védett állat, gondolom ez tanulmányaid során lecsengett. Mert minden őshonos magyar háziállatfajta (őshonos = 200 évnél régebbi honi fajta) is védelembe részesült a törvény álltal. Igaz nincsen rá tartási engedélyem és az eszmei értékét sem tudom, legalább is a hivatalosat. Az enyimét igen:)))
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2003-03-07 19:18:52 606
A végén még Zoo-vá nyilvánítják a házad táját hivatalosan is! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!