Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003-03-06 12:56:19 10
neülni = beülni
A hozzászólás:
Mago Creative Commons License 2003-03-06 12:55:06 9
Na ezt nem ismerem.
Gondolom neülni nem lehet :-)
Előzmény:
lakos Creative Commons License 2003-03-06 10:45:12 8
2 es villamos, közvágóhíd végállomásánál a bódéban finomat adnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!