Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2003-03-05 17:56:28 5
nna, jó - legyen így.
egyébként is sokkal finomabb a forralt bor, a sört nem szeretem annyira...

próbálta már valaki az ice tea mintájára az ice bort (ice wine :)? milyen lehet a kánikulában? :)

A hozzászólás:
Mago Creative Commons License 2003-03-05 17:32:48 4
Én inkább, úgy módosítanám, hogy hidegben forralt bor, melegben hideg sör. :-)
Egyébként még tél van :))
Előzmény:
sz Creative Commons License 2003-03-05 17:15:24 2
télen forralt bor, nyáron hideg sör! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!