|
|
|
|
 |
sz
2003-03-05 17:56:28
|
5
|
nna, jó - legyen így.
egyébként is sokkal finomabb a forralt bor, a sört nem szeretem annyira...
próbálta már valaki az ice tea mintájára az ice bort (ice wine :)? milyen lehet a kánikulában? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Mago
2003-03-05 17:32:48
|
4
|
Én inkább, úgy módosítanám, hogy hidegben forralt bor, melegben hideg sör. :-)
Egyébként még tél van :))
|
|
Előzmény:
 |
sz
2003-03-05 17:15:24
|
2
|
| télen forralt bor, nyáron hideg sör! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|