|
|
|
|
 |
Mago
2003-03-05 17:32:48
|
4
|
Én inkább, úgy módosítanám, hogy hidegben forralt bor, melegben hideg sör. :-)
Egyébként még tél van :))
|
|
A hozzászólás:
 |
sz
2003-03-05 17:15:24
|
2
|
| télen forralt bor, nyáron hideg sör! :) |
|
Előzmény:
 |
Mago
2003-03-05 16:59:37
|
-
|
Egyre kevesebb a hely, ahol ilyet lehet kapni. Még télen is, hát még nyáron. Jó, jó nyáron kisebb rá az igény, de néha akkor is jól eshet. Másrészt viszonylag egyszerűen készíthető, az úgyis meglévő alapanyagokból.
Szóval milyen nyílvános helyeket tudtok javasolni, ahol ez a nedű, kényelmes környezetben elfogyasztható? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|