Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003-03-05 18:37:22 6
én otthon magunknak szoktam mindig csinálni mert tényleg nem sok hely van!

bár én Egerben lakom is azért itt ha akarok 5 perc alatt szerzek valahonnan forralt bort

sz Creative Commons License 2003-03-05 17:15:24 2
télen forralt bor, nyáron hideg sör! :)
sTormy Creative Commons License 2003-03-05 17:11:47 1
Egri borozó, Bp. Bajcsy-Zsilinszky út 55. (a Nyugatinál)
Zsoldos Creative Commons License 2003-03-05 17:00:49 0
Szólj majd, ha 0-nál több 5letet kapsz!
A hozzászólás:
Mago Creative Commons License 2003-03-05 16:59:37 -
Egyre kevesebb a hely, ahol ilyet lehet kapni. Még télen is, hát még nyáron. Jó, jó nyáron kisebb rá az igény, de néha akkor is jól eshet. Másrészt viszonylag egyszerűen készíthető, az úgyis meglévő alapanyagokból.

Szóval milyen nyílvános helyeket tudtok javasolni, ahol ez a nedű, kényelmes környezetben elfogyasztható?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!