Keresés

Részletes keresés

Magnat Creative Commons License 2003-03-09 10:32:02 14
Azért volt ott a smiley. A vákum elillanása nyilvánvalóan úgy történik, h a kérdéses tér felötlődik pl. levegővel.
A hozzászólás:
viktor a takarító Creative Commons License 2003-03-05 09:29:04 12
Hogy tud elillani, ami nincs?
Előzmény:
Magnat Creative Commons License 2003-03-04 17:58:42 11
Állítólag (ezt máshonnan is hallottam) a védőgáz szeret elillanni egy idő után. Amíg benne van, tényleg jó, de pár hónap után már nem annyira. Úgy tudom, a vákummal is ez a helyzet. Az is elillan :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!