|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Magnat
2003-03-04 17:58:42
|
11
|
| Állítólag (ezt máshonnan is hallottam) a védőgáz szeret elillanni egy idő után. Amíg benne van, tényleg jó, de pár hónap után már nem annyira. Úgy tudom, a vákummal is ez a helyzet. Az is elillan :-))) |
|
Előzmény:
 |
progress
2003-03-02 07:56:47
|
7
|
| Azért a védőgáz nem rossz, hogy az alap thermo üvegezés 2,6-os hőátbocsátáshoz képest a léteznek 1,1-es üvegek (2,5-szer jobb hőszigetelés). Ezekben nem csak védőgáz van, hanem az üvegen egy fémgúőz bevonat, ami visszaveri a hősugárzás egy részét. Közvetlenül úgy érzékeled a dolgot, hogy téli hidegben is majdnem szobahőmérsékletünek érzed az ablaküveget. Talán 3-4 ezer forinttal több az ilyen üveg nm-re. Szerintem ma már csak ilyet érdemes. Bátyám és mi is most építkezünk az ő ablakai már el is készültek. Réteg ragasztott fa nyílászárók egy bajai vállalkozótól. Azoknak a figyelmét szeretném felhívni akik műanyag abalkot akarnak venni, hogy ne sajnáljátok a jobb profilra, és a jobb vasalatokra a pénzt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|